Windykacja Kraków / Wieliczka / Zakopane

Windykacja Kraków „Fonsuris”
Windykacja Kraków

Jesteśmy jedną z wiodących firm w dziedzinie: windykacja należności i długów. na rynku działamy zarówno w sektorze prywatnym jak i firmowym. Działamy na terenie całej Polski choć z racji położenia siedziby, głównie w miastach: Kraków, Zakopane, Wieliczka, a także ich okolicach. Nasza wysoka pozycja na rynku lokalnym wynika ze zrozumienia Klientów oraz dopasowania świadczonych przez nas usług do Państwa potrzeb. Każda osoba tworząca zespół Fonsuris posiada wiele lat pracy i duże doświadczenie, które z przyjemnością wykorzystamy aby Państwu pomóc. Kompleksowo zajmiemy się Twoimi problemami z dłużnikami jak i poprowadzimy Twoją firmę przez meandry biurokracji i polskiego prawa.

Windykacja długów i należności Fonsuris

Windykację długów często myli się z egzekucją komorniczą. Ma to pewne uzasadnienie, jednak dotyczy zupełnie odmiennych działań. Cel windykacji oraz egzekucji komorniczej jest ten sam – odzyskanie długów i należności. Jednakże bazują one i opierają się na zupełnie innych podstawach prawnych. Windykacja należności polega w głównej mierze na dialogu i negocjowaniu odbioru długów pomiędzy dłużnikiem a pożyczkodawcą. Windykator, w przeciwieństwie do komornika – nie może zająć ( w imieniu prawa) dóbr materialnych dłużnika. Jego zadaniem jest nakłonienie do podpisania ugody i wypracowanie rozwiązania polubownego satysfakcjonującego obie strony. Z pomocą firmy windykacyjnej Fonsuris z reguły udaje się wypracować kompromis, dający możliwość spłaty zobowiązań na miarę możliwości dłużnika.

Dla kogo windykacja Kraków?

Zapraszamy wszystkich Państwa z miasta Kraków i nie tylko, którzy mają problem z odzyskaniem swoich należności. Będzie to dla Państwa wygodne rozwiązanie nie wymagające zaangażowania i męczenia się z biurokracją. Działania firmy Fonsuris opierają się w pełnej mierze na przepisach prawa. W pierwszej kolejności szukamy rozwiązań polubownych nim skierujemy sprawę na drogę sądową.

Windykacja Kraków oraz Cała Polska

Windykacja Kraków – odzyskiwanie długów i należności . Z racji położenia siedziby firmy specjalizujemy się w windykacji lokalnej – w mieście Kraków. Ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorstw i instytucji, które mają problem z odzyskaniem długów i należności. Zarówno wielkich korporacji jak i małych jednoosobowych działalności. Oprócz tego zajmujemy się windykacją na terenie całej Polski. Niezależnie od jej rodzaju i podmiotu potrzebującego pomocy.  Więcej informacji na temat windykacji tutaj.

 

Szybki kontakt
Stałe dyżury telefoniczne i mailowe są gwarancją na natychmiastową reakcję i wsparcie z naszej strony, a dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa.
Doświadczenie
Nasze doświadczenie pozwala nam na szybką i efektywną pracę przy każdej sprawie, a Ty masz poczucie, że powierzyłeś swoje sprawy w dobre ręce.
Nowe technologie
W naszej pracy pomagają nam najnowsze technologie. Dostęp do specjalistycznych laboratoriów i oprogramowania skazuje nas na sukces w każdym działaniu.

Nasza nazwa nawiązuje do łacińskiej nazwy Źródeł prawa czyli Fons iuris.

 

* Prowadzona przez nas działalność nie jest działalnością detektywistyczną i nie prowadzimy działań w tym zakresie!!!